Летние проблемы со здоровьем. Консультации специалистов и комплексная диагностика в «ЦМЭИ»Статті 

Літні проблеми зі здоров’ям. Консультації фахівців і комплексна діагностика в «ЦМЕІ»

«Літо червоне для здоров’я – час прекрасний» – з подібними словами не посперечаєшся. Сонце, достаток свіжих овочів, фруктів, ягід, подорож до моря і т.д. – все це дозволяє зміцнити наш імунітет. Однак пропонуємо Вам в літній період приділити увагу самому безцінному, що є у людини – здоров’ю. Адже в період відпустки можна без поспіху пройти профілактичну діагностику. Для цього запрошуємо Вас в лікувально-діагностичний центр «ЦМЕІ» на Салтівці, в якому Ви можете отримати консультації фахівців, а також пройти комплексну діагностику здоров’я.

Консультація гінеколога і мамолога в Харкові

Консультация гинеколога в Харькове

Жіноче здоров’я – досить широке поняття, яке включає в себе, як збереження молодості і привабливого зовнішнього вигляду, так і турботу про стан внутрішніх органів. Саме тому хочемо звернути Вашу увагу на ті моменти, які дозволять зберегти і примножити Ваше здоров’я.

В першу чергу жінка повинна пам’ятати про те, що консультації у гінеколога і мамолога є обов’язковими і ними не можна нехтувати. Як правило, всі про це знають, але не всі це роблять. В результаті відтягують візит лікаря до останнього або до настання сильного болю. Пора це міняти! Нагадуємо Вам, якщо у Вас не присутні скарги, то здійснювати візити до фахівців необхідно раз на пів року з метою профілактики. Так Вам вдасться зберегти своє здоров’я!

В лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» на Салтівці Ви можете отримати консультацію грамотних гінеколога і мамолога. Крім того, при необхідності у нас Ви можете виконати додаткові діагностичні заходи:

 • УЗД матки і придатків;
 • УЗД молочних залоз;
 • УЗД щитовидної залози;
 • кольпоскопію;
 • Всі види аналізів.

Хворобливе сечовипускання. Як вирішити проблему?

У літній період досить актуальна консультація такого фахівця, як уролог. Не дивлячись на те, що багато хто вважає його переважно чоловічим лікарем, його допомога може знадобитися і жінкам. Так, переохолодження, романтичні посиденьки на холодних каменях, купання в прохолодних водоймах та ін. Стають основними причинами появи проблем з сечовидільної системою. Тому, якщо у Вас присутні проблеми з сечовипусканням, даний процес виявляється хворобливим або доставляє Вам дискомфорт, рекомендується негайно звернутися за консультацією до уролога або нефролога. Після відповідної діагностики, яка, як правило, обмежується лабораторними дослідженнями, для Вас буде підібрана індивідуальна схема лікування.

Постійна сонливість і втома. Що робити?

Летние проблемы со здоровьем. Консультации специалистов и комплексная диагностика в «ЦМЭИ»

Гиперсомнія, сомнолентноість або, в просторіччі, сонливість – це стан, при якому людини страшно хилить в сон, у нього виникає бажання поспати прямо тут і зараз. Причин  цього стану безліч:

 • Недостатність нічного сну;
 • Свій слід залишають зміни погоди;
 • перевтома;
 • Стрес, пригнічений стан;
 • Прийом певних медикаментозних препаратів;
 • Інфекційні захворювання;
 • Зміна гормонального фону і ін.

До якого фахівця звернутися з подібною проблемою? Відповідаємо. Справитися з сонливістю Вам допоможе невролог або невропатолог. У тому випадку, якщо дані симптоми доповнені дискомфортом в області грудей, серцевими болями, то може знадобитися консультація кардіолога. Після того, як буде визначена причина даного стану, фахівець підбере варіант лікування саме для Вас. Лікування може обмежуватися, як зміною способу життя, так і більш серйозними заходами.

Наявність задишки. Як подолати?

Летние проблемы со здоровьем. Консультации специалистов и комплексная диагностика в «ЦМЭИ»

Подібний симптом не рідкість в літню пору для тих людей, у яких присутні проблеми з серцем або з дихальною системою. До них можуть додатися також головний біль, тяжкість в області серця, процес підйому по сходах і швидка ходьба стають проблематичними. При наявності подібних тривожних симптомів необхідно негайно звернутися до кардіолога або пульмонолога.

Важливо! Недбалість і легковажне ставлення до серця і судин може призвести до небезпечних загострень.

У нашій клініці, крім консультації досвідчених фахівців, Ви можете виконати ЕКГ, УЗД серця, а також дихальні тести (спірографію).

Для того щоб захистити серце в спеку пропонуємо Вам ознайомитися з п’ятьма важливими правилами, наведених в статті «Літня пора – дбаємо про здоров’я серця і судин».

Медична допомога в Харкові

Багатопрофільний лікувально-діагностичний центр «ЦМЕІ» в Харкові – це місце, куди Ви можете звернутися практично з будь-якою проблемою, пов’язаною зі здоров’ям. Нагадуємо Вам, що в стінах нашій клініки Ви можете виконати комплексне УЗД, а в лабораторії – здати необхідні аналізи. У Вас залишилися питання або хочете уточнити якусь інформацію? Наші любі адміністратори обов’язково Вам в цьому допоможуть. Телефони для запису і консультації: (057) 703-62-24; (073) 036-60-56; (0572) 65-18-75. Будемо раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Leave a Comment