<
Летний отпуск. Чем он может быть опасен?Статті 

Літня відпустка. Чим він може бути небезпечний?

Літо є улюбленим часом року багатьох з нас. Це сезон відпочинку і відпусток. Саме зараз ми можемо максимальну кількість часу проводити на свіжому повітрі і заряджатися позитивними емоціями. Але! Певні проблеми зі здоров’ям нас все ж підстерігають. Звичайно, спалахи респіраторних захворюваннь зустрічаються рідше, проте існує ряд інших проблем зі здоров’ям, характерних для даного сезону. Про дерматологічні захворювання ми з Вами вже поговорили в статті «Літні проблеми зі шкірою». Сьогодні хочемо зупинитися на захворюваннях, які, як правило, безпосередньо провокує літня відпусткуа.

Літнє переохолодження. Які проблеми можуть виникнути?

Летний отпуск. Чем он может быть опасен?

Купання в прохолодних водоймах, нічні романтичні посиденьки на прохолодних прибережних каменях або лавочках – все це «провокатори» наступних проблем:

  • Молочниця – представницям жіночої статі доставляє дискомфорт свербіж і відчуття печіння в області статевих органів, з’являються виділення сирної консистенції, а також виникають неприємні відчуття під час статевого акту.
  • Цистит – проявляється частим бажанням сходити по малій нужді, а також супроводжується хворобливими відчуттями під час сечовипускання.
  • Загострення захворювань нирок – ниючі періодичні болі в області попереку, зміна кольору, кількості і запаху сечі сигналізують про наявність нефрологічних проблем.

Що робити?

Вкрай важливо не ігнорувати тривожні симптоми, не затягувати і своєчасно звернутися за консультацією до відповідного фахівця.

У медичному центрі «ЦМЕІ» на Салтівці прийом ведуть грамотні гінекологи, уролог і нефролог, які допоможуть усунути не тільки неприємні симптоми, але і усунути саму причину їх появи.

У нашій клініці є все для постановки правильного діагнозу і призначення адекватного лікування:

Захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ) – ще одна поширена річна проблема

Летний отпуск. Чем он может быть опасен?

Для багатьох, здавалося б, ні до чого не зобов’язуючі курортні романи, не проходять без сліду. Небажана вагітність або ЗПСШ (гонорея, сифіліс, генітальний герпес, хламідіоз і ін.) – найбільш часті неприємні наслідки. Тому, якщо Ви хочете себе захистити, не забувайте про контрацепцію.

Якщо ми говоримо про ЗПСШ, то Вас повинні насторожити такі симптоми:

  • сечовипускання супроводжується болем;
  • свербіж і печіння в області статевих органів;
  • поява виділень жовтуватого кольору або з домішкою крові;
  • збільшення лімфовузлів в області паху;
  • поява ранок;
  • висип на шкірі та ін.

Важливо! Додатково можуть бути такі загальні симптоми, як слабкість, втома, нудота, головний біль, підвищення температури тіла та ін.

Що робити?

Без відкладень звернутися за медичною допомогою і пройти відповідні лабораторні дослідження. Звертаємо Вашу увагу на те, що позитивний результат – це не вирок. Головне не втрачати час і звернутися до лікаря за грамотним лікуванням.

Діагностика та лікування ЗПСШ в ЦМЕІ

Діагностувати проблеми на ранній стадії дозволить ПЛР-дослідження. Крім того, може бути призначений імуноферментний аналіз (ІФА).

Після того, як буде поставлений діагноз, лікар підбирає індивідуально для Вас варіант лікування. Звертаємо Вашу увагу на те, що через час наявні симптоми можуть усунутися, але припиняти лікування не варто, необхідно пройти весь курс до кінця. Потім слід здати ще раз всі аналізи, що дозволить переконатися в ефективності призначеної терапії.

Слідкуйте за свої здоров’ям,  не переохолоджуйтесь, пам’ятайте про контрацепцію, ведіть здоровий спосіб життя для того, щоб літня відпустка залишила тільки приємні спогади та емоції. Будьте здорові!

 

Вам будет также интересно

Комментарии: