<
Как избежать простуды весной?Статті 

Застуда. Як уникнути застуди навесні?

Весна – найромантичніший і мінливий час року. В даний період можуть розбушуватися не тільки почуття, але і простудні захворювання. І причина цього не лише звичний для весни авітаміноз. Мінлива погода та ослаблений після зими імунітет – ось основні чинники, що провокують таку проблему, як застуда. Що робити, щоб не розболітися під час довгоочікуваної весни? Про це далі в нашій статті.

Боротьбу з весняними застудами потрібно вести з двох фронтів. По-перше, зміцнювати імунітет. По-друге, вживати профілактичні заходи.

 

Правило №1. Частіше мийте руки

Как избежать простуды весной?

Вкрай важливо мити руки декілька разів на день, особливо після відвідування туалету і перед їжею.

Крім того, рекомендується мати при собі дезінфікуючий засіб для рук, щоб регулярно очищати руки від мікробів, особливо під час поїздок в громадському транспорті та роботи за столом.

Правило №2. Одягайтеся по погоді

Перше весняне сонце і тепло досить оманливе. Тому не поспішайте скидати з себе теплий одяг, одягайтеся по погоді. Так, наприклад, носіння шарфа не тільки захистить Вас від вітру, але і допоможе запобігти вдиханню заразних мікробів.

Правило №3. Провітрюйте приміщення і дезінфікують повітря

Как избежать простуды весной?

Виконувати подібні заходи рекомендується кілька разів в день, як вдома, так і на роботі. Відкривайте вікно на 5-10 хвилин і Ви не тільки позбудетеся від вірусів, але і зможете відчути, що нарешті настала весна.

Крім того, ефективно боротися з інфекцією, яка передається повітряно-крапельним шляхом, допомагають спреї з ефірними маслами, які мають антисептичну дію (масла евкаліпта, ялівця, м’яти та ін.).

Правило №4. Слідкуйте за харчуванням

Подбайте про те, щоб у Вашому раціоні переважали овочі і фрукти. Пам’ятайте, що в цитрусових вітамін С зберігається навіть навесні. Крім того, рекомендується скоротити вживання алкогольних напоїв.

Правило №5. Дотримуйтеся режиму дня

Для гарного самопочуття рекомендується чергувати роботу з відпочинком. Крім того, необхідно висипатися. Адже регулярне недосипання вражає імунну систему організму так само, як фізичний стрес. Імунна система починає працювати в гиперактивном режимі, виробляючи при цьому надлишок білих кров’яних клітин.

Консультація лікарів в Харкові. Дбаємо про здоров’я всієї родини

Как избежать простуды весной?

У медцентрі «ЦМЕІ» на Салтівці прийом ведуть лікарі різних спеціальностей: терапевт, педіатр, імунолог, ЛОР, нефролог, уролог, гастроентеролог і ін. Крім того, в нашій клініці
Ви при необхідності можете здати аналізи (клінічні, біохімічні, гормональні, імунологічні та ін.), А також виконати різні діагностичні заходи.

Весна – це улюблена і довгоочікуване пора року. Не дозволяйте застуді псувати враження про неї. Пам’ятайте про прості заходи профілактики! Будьте здорові і радійте весняному настрою!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам