Консультация гинеколога, проведение УЗИ и лабораторной диагностики в лечебно-диагностическом центре ЦМЭИ. Все для сохранения женского здоровья!Новини 

Консультація гінеколога, проведення УЗД і лабораторної діагностики в лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ. Все для збереження жіночого здоров’я!

Шановні дівчата! Зверніть увагу на те, що не тільки стан Вашої шкіри, ідеальні контури фігури, підтягнуте тіло вимагають Ваших зусиль. Більш важливим є ставлення до Вашого здоров’ю, адже саме від нього в більшій мірі залежить самопочуття і настрій жінки.

Несвоєчасне відвідування фахівця, а саме гінеколога, з метою профілактики і планових консультацій може привести до несприятливих наслідків. Щоб не допустити цього запрошуємо Вас на консультацію гінеколога в лікувально-діагностичний центр «ЦМЕІ».

Для уточнення діагнозу і призначення вірного лікування ми готові Вам запропонувати виконання УЗД матки і придатків і УЗД молочних залоз, кольпоскопії. Крім того, при необхідності в нашій лабораторії Ви можете здати всі необхідні аналізи.

Телефони для консультації і запису: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +38 (073) 036-60-56. Раді бачити Вас з Пн по Пт: 9: 00-19: 00, а також в суботу: 9: 00-17: 00.

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам