Комплексное медицинское обследование ребенка перед детским садом или школой в Харькове: быстро, качественно и по доступной ценеНовини 

Комплексне медичне обстеження дитини перед дитячим садом або школою в Харкові: швидко, якісно і за доступною ціною

Шановні батьки! Нагадуємо Вам, що в лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» Ви можете провести комплексне медичне обстеження Вашої дитини. В лабораторії Ви можете здати клінічний аналіз крові і сечі, аналіз калу на яйця глистів, зіскрібок на ентеробіоз. Працює комплексна програма.

Також в клініці прийом ведуть досвідчені фахівці. Консультація педіатра, кардіолога, нефролога, невропатолога, окуліста дозволять оцінити фізичне і психологічне здоров’я дитини, підберуть відповідну групу для занять танцями або спортом.

Є побоювання з приводу стану здоров’я – запишіться на дитяче УЗД (Харків), переконайтеся, що немає причин для хвилювання і дитина абсолютно здорова. Все буде зроблено якісно, ​​безболісно і в максимально короткі терміни! А головне Вам з дитиною не доведеться стояти в кілометрових чергах і витрачати дорогоцінний час і нерви!

Раді бачити Вас за адресою: вулиця Академіка Павлова, 162 Г. Запис за телефонами: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +38 (073) 036 60 56.

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам