<
Консультация разнопрофильных специалистов, качественная диагностика, лабораторные исследования в лечебно-диагностическом центре «ЦМЭИ» для всей семьи. Мы позаботимся о здоровье своих пациентов!Статті 

Консультація різнопрофільних фахівців, якісна діагностика, лабораторні дослідження в лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» для всієї родини. Ми подбаємо про здоров’я своїх пацієнтів!

Кожен з нас намагається ретельно стежити за своїм здоров’ям і здоров’ям своїх рідних. Але бувають ситуації, коли наш організм дає збій. Що робити в подібній ситуації? Звичайно ж, звертатися за спеціалізованою медичною допомогою. Однак не всі це роблять через те, що попередньо необхідно обколесити ледь не все місто, щоб здати необхідні аналізи і виконати діагностичні процедури, на підставі яких вже ставиться діагноз і призначається лікування.

Однак якщо Ви звернетеся в лікувально-діагностичний центр «ЦМЕІ» Ви позбавите себе від подібних проблем. Адже в стінах нашого медичного центру Ви можете отримати консультацію різнопрофільних фахівців, виконати різні види УЗД, ЕКГ, а також здати необхідні аналізи. Пропонуємо сьогодні зупинитися на даних послугах нашої клініки більш докладно.

Консультації різнопрофільних лікарів в Харкові

Шановні пацієнти! Нагадуємо Вам, що в медичному центрі «ЦМЕІ» на Салтівці здійснюють прийом лікарі найвищої категорії, серед яких є доктори і кандидати медичних наук. Грамотні і кваліфіковані терапевт, педіатр, гастроентеролог, кардіолог, гінеколог, дитячий кардіоревматолог, уролог, ендокринолог, нефролог, офтальмолог, дерматолог, психотерапевт, стоматолог, невропатолог, косметолог допоможуть Вам вирішити будь-яку проблему, пов’язану зі здоров’ям. Ознайомитися з графіком їх роботи Ви можете в розділі «Розклад».

Важливо! Фахівці нашої клініки ставлять діагноз і призначають лікування тільки на підставі даних якісної діагностики, тому відмінний результат гарантований. Проведення яких заходів має на увазі під собою грамотна діагностика? Поговоримо про це далі.

Де зробити УЗД в Харкові?

Варто підкреслити той факт, що така діагностична процедура, як УЗД є унікальною за своєю суттю. Чому? По-перше, вона дає можливість досліджувати практично всі органи і системи організму. По-друге, УЗД абсолютно безпечна і безболісна для пацієнта процедура. По-третє, можливості УЗ-діагностики з кожним роком стають все більше. Так, в нашій клініці Ви можете виконати всі види УЗД, в тому числі з допплерографиєю і еластографією:

Більш детально ознайомитися з даними процедурами, а також цінами на них Ви можете в розділі послуг «Ультразвукове дослідження (УЗД)».

Фиброгастроскопия і відеогастроскопія в «ЦМЕІ»

Дані діагностичні процедури надають можливим якісним чином виконати дослідження органів шлунково-кишкового тракту, а саме шлунка, дванадцятипалої кишки і стравоходу. Крім цього, в ході проведення подібних досліджень фахівець може виконати забір матеріалу на біопсію. В результаті вдається швидко і правильно поставити або уточнити діагноз, а також призначити адекватне лікування.

Шановні пацієнти! Знаючи Ваші страхи перед цією процедурою, хочемо заспокоїти Вас і звернути увагу на те, що в нашій клініці використовується сучасне ендоскопічне обладнання, виконане з гнучкої оптоволоконної трубки. Завдяки цьому дискомфортні відчуття зведені до мінімуму.

Лабораторні дослідження. Де здати аналізи в Харкові швидко і отримати вірний результат?

Лабораторна діагностика є невід’ємною частиною постановки правильного і вірного діагнозу. Ми знаємо це, тому в стінах нашого лікувально-діагностичного центру Ви можете здати всі необхідні аналізи. Завдяки цьому Ви в значній мірі економите власний час і кошти.

Аналізи в Харкові. Проведення яких лабораторних досліджень ми готові Вам запропонувати?

Окремо хотілося б сказати про проведення лабораторного дослідження на предмет виявлення різних вірусів та інфекцій (коклюш, паракоклюш, захворювання, що передаються статевим шляхом і т.д.), які проводяться за допомогою сучасної ПЛР-методики. Важливо відзначити, що подібний аналіз виконується не в кожній лабораторії Харкова та дозволяє виявити захворювання навіть на самій ранній його стадії.

Важливо! Всі аналізи в лабораторії «ЦМЕІ» виконуються за допомогою автоматизації, тобто в даному питанні повністю виключений людський фактор, тому ми можемо гарантувати вірний і надійний результат.

Також хочемо нагадати Вам про те, що існує кілька пунктів забору аналізів по Харкову:

  • Пункт забору аналізів №1 (ПТІмаш) – проспект Ювілейний (50 РОКІВ ВЛКСМ), 56, поверх 3, кімната 306а;
  • Пункт забору аналізів №2 (Аптека № 41) – вулиця Дружби Народів, 249/80;
  • Пункт забору аналізів №3 (Дитяча поліклініка №16) – вулиця Луї Пастера, 2;
  • Пункт забору аналізів №4 (ХТЗ) – проспект Олександрівський (Косіора), 87.

Шановні пацієнти! Ми працюємо і вдосконалюємося для Вас. Ми гарантуємо Вам індивідуальний підхід, повну конфіденційність, якісну діагностику і ефективне лікування – все це за доступними цінами. Будьте здорові!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам